NAŠE SLUŽBY

KREATÍVNE RIEŠENIA

Naše služby
Zoznámte sa s nami

Webové riešenia

Potrebujete prezentovať Vašu spoločnosť či projekt na internete? Alebo nie ste spokojný s Vašim aktuálnym webom? Vytvoríme Vám moderný web podľa Vašich predstáv.

Starostlivosť o sociálne siete

Neviete si rady so sociálnymi sieťami a radi by ste oslovili napríklad širšie publikum alebo sa zamerali na konkrétnu skupinu ľudí? Ponúkame Vám profesionálnu starostlivosť o Váš Facebook či Instagramový profil.

E-shop

Chcete začať podnikať na internete a otvoriť si svoj vlastný elektronický obchod? Hľadáte kvalitné riešenie za super cenu? Vytvoríme Vám skvelý e-shop v spolupráci s firmou shoptet.sk

Foto a video

Naša firma sa venuje taktiež foteniu rôznych podujatí, stužkových slavností alebo svadieb.

Polepy aút

Reklama na auto je spôsob ako maximálne zaujať širokú verejnosť. Zabezpečíme vám reklamné autopolepy rýchlo a za dobrú cenu. Zaujíma vás reklama na auto aj jej cena? Cenu pre polep na auto vám vypočítame do 24 hodín.

Grafické práce

Osloviť zákazníkov správnou grafikou či bannerom nie je jednoduché. Preto ponúkame rôzne grafické práce, ktorými na trhu jednoducho prerazíte.

NAŠE HESLO

SME PRIPRAVENÍ VÁM POMÔCŤ

"Našou víziou je poskytovať profesionálne služby za prijateľné ceny v čo najkratšom čase."

kisspng-local-search-engine-optimization-digital-marketing-video-advertising-services-jh-freelance-marketing-5d37e7d6d22347.3483393715639449188607 (1)
cropped-MEGABARBERSoriginal-copy-183x136
cropped-kapusta-160-40-1024x254-1-1-264x65
MAROTECH_SRO_BLACK
logo_new
pnglogočierne
esportic